http://www.zoofirma.ru/

Заказ обратного звонка

Нажаль, зараз не робочий час. Залиште свій номер телефону. Ми зателефонуюмо Вам у зручний для Вас час!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Послуга із визначення біологічного батьківства є ексклюзивною пропозицією нашої лабораторії у полтавському регіоні. Генетика дуже цікава наука. Інколи вона грає людськими долями і посміхається загадковою посмішкою. Ось тільки погляньте – у донечки руде волосся як у бабці з материнської сторони, а очі волошкові як у діда з батьківської. Чи може таке бути? Уявіть собі – гени, що дитина отримує від своїх батьків створюють дуже цікаві і химерні комбінації. У Вас виникли сумніви щодо батьківства своєї дитини і це не дає спокою, заважає заснути? Ви вдивляєтеся у риси обличчя, спостерігаєте за ходою, жестами, звичками дитини і не впізнаєте себе? Ви бажаєте зберегти цю таємницю, спокій у родині проте хочете дізнатися правди? Зробіть лише три кроки і забудьте про цю проблему назавжди. Крок перший – зверніться до наших спеціалістів і ми конфіденційно проконсультуємо Вас щодо процедури здачі цього виду аналізу. Крок другий – здайте аналіз. Крок третій – отримайте результат і … крапки над усіма «і» будуть розставлені, а у Ваше життя уже через декілька тижнів повернеться гармонія і душевний спокій.

Ні, ми не надивились сучасних детективних серіалів.. ми втілили у практику своєї лабораторії останні досягнення найцікавішої науки – генетики. Завдяки науковому прогресу та розвитку сучасних технологій, які ґрунтуються на аналізі коду нашого життя – ДНК, такий вид дослідження стає майже рутинним у криміналістиці і спеціалізованих генетичних лабораторіях із відповідним арсеналом обладнання. Аналіз із визначення біологічного батьківства у нашій лабораторії виконується досвідченими фахівцями уже протягом 15 років.

У структурі ДНК кожної живої істоти існують так звані мікросателіти (STR) – фрагменти молекули, які складаються із подібних хімічних основ з назвою «нуклеотиди», що багаторазово повторюються в певних ділянках ДНК. Довжина таких повторів та їх структура є абсолютно унікальною для кожної людини, як малюнок відбитків пальців. Найперші результати аналізу мікросателітів дослідниками-криміналістами на вигляд були подібні до штрих-коду і отримали назву «фінгерпринт» що в перекладі з англійської і означає «відбитки пальців». Такі генетичні штрих-коди суттєво різняться у людей і можуть співпадати тільки у однояйцевих близнюків. На цьому принципі і ґрунтується дослідження із визначення батьківства (материнства).

Проведення аналізу на визначення батьківства в нашій лабораторії виконується, згідно міжнародних рекомендацій, за 8-12 генетичними локусами (різними ділянками хромосом), що забезпечує статистичну вірогідність висновків на рівні 99,95% і відповідає визначенню «практично визначене батьківство». При дослідженні біологічного матеріалу тільки від батька і дитини, наші дослідження забезпечують рівень статистичної вірогідності не менше ніж 98%! Висновок про те, що особа не є біологічним батьком передбачуваної дитини робиться у тому випадку, якщо мінімум за трьома генетичними локусами структура ДНК-фрагментів STR цих об’єктів не співпадає, а точність виключення батьківства сягає 100%.

Біологічний матеріал для дослідження на батьківство-материнство може бути різним. Найчастіше, в умовах нашої лабораторії, відбирається венозна кров у кількості 0,3 – 0,6 мл від можливого батька, матері і дитини. Проте, аналіз ДНК можна проводити із капілярної крові, відібраної з пальця, зіскрібків букального епітелію з внутрішньої сторони щічки дитини (для того щоб зробити процедуру відбору матеріалу менш болісною).
Аналіз виконується згідно поданої заяви та наданням відповідних документів. Відбір біологічного матеріалу проводиться нашим фахівцем у спеціальні контейнери із відповідним середовищем. Термін виконання аналізу складає 3-4 тижні з моменту його надходження у лабораторію. Можливе термінове виконання аналізу протягом одного тижня за умов додаткової оплати.
Детальний опис отриманих результатів дослідження видається замовнику у вигляді «Висновку фахівця» із докладним методичним описом процедури, генетичним аналізом і розрахунком статистичної вірогідності отриманого результату. «Висновок фахівця», як результат проведення аналізу на встановлення біологічного батьківства (материнства) не є експертизою, але відповідає їй за точністю і достовірністю наданої інформації.

Встановлення біологічного батьківства

204 Встановлення біологічного батьківства (Висновок фахівця, термін виконання — 30 робочіх днів, 2 об'єкти)                                    30 раб.дн. 6 000,00 грн.
205 Встановлення біологічного батьківства (Висновок фахівця, термін виконання — 15 робочіх днів, 2 об'єкти)                                   15 раб.дн. 7 500,00 грн.

Лабораторні дослідження

Лабораторні дослідження – обов’язкова частина медичного обстеження. Без результатів аналізів, визначення причини захворювання практично неможливе.

При виконанні досліджень ми використовуємо тільки високоякісні реактиви та сучасні методики.  Все це є запорукою отримання достовірного і точного результату.  Наша лабораторія пропонує значний перелік досліджень, що надають можливість пацієнтам об’єктивно оцінити стан свого здоров’я.  Від інших існуючих лабораторій нас вигідно відрізняє місцеве розташування, швидкість і якість проведення аналізів, індивідуальний підхід до кожного клієнта – дорослого і дитини, готовність йти назустріч  в питаннях термінів виконання і вартості досліджень.  Ми відносимося із турботою до кожного пацієнта, прагнемо до надання послуг такої якості, щоб у кожного з них виникало бажання рекомендувати нашу лабораторію своїм близьким і знайомим. В «Гентріс ЛТД» працює згуртований колектив висококваліфікованих фахівців, серед яких два доктори наук; досвідчені лаборанти із 15-ти річним стажем, що постійно оновлюють свої знання і навички, проходять державні і міжнародні стажування.  Достовірні і якісні результати лабораторних досліджень забезпечуються наявністю сучасного високотехнологічного обладнання, дотриманням вимог існуючої ліцензії і лабораторної акредитації. «Гентріс ЛТД» - це відповідальність і впевненість у результаті, дбайливе ставлення до кожного пацієнта.  Завжди працюємо з турботою про Ваше здоров’я.  Дякуємо, що довіряєте нам найцінніше!

Наші партнери

doctor

Контакти

mapвул.О.Бідного, 2. Полтава. 36000

map+38(0532) 57-12-73

map+38(066) 877-24-88

Ми на карті