http://www.zoofirma.ru/

Заказ обратного звонка

Нажаль, зараз не робочий час. Залиште свій номер телефону. Ми зателефонуюмо Вам у зручний для Вас час!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

 1. Аналіз біоценозів урогенітального тракту жінки. Пакетні дослідження «Фемофлор»

       Запальні захворювання урогенітального тракту наразі складають суттєву частину серед решти акушерських і гінекологічних патологій. Важливість застосування сучасних лабораторних методик  досліджень пояснюється широким розповсюдженням запальних захворювань що викликаються переважно умовно-патогенною мікрофлорою.  Адже кожного разу виникає запитання – яким способом відрізнити норму від патології.

Можливості сучасної ПЛР-лабораторії дозволяють проводити багатофакторні, кількісні дослідження  і виявляти ДНК різних мікроорганізмів, що мають значення для діагностики інфекційних захворювань репродуктивного тракту жінок. Останнім часом, чисельними дослідженнями доведено, що запальні гінекологічні процеси  пов’язані із зміною співвідношень нормальної і умовно-патогенної мікрофлори піхви. Оцінка флори методом якісної ПЛР, мікроскопії мазка чи шляхом бактеріологічного посіву не дозволяє встановити роль тих чи інших мікроорганізмів в розвитку порушень мікробного балансу що може привести до діагностичної помилки і призначенню неадекватного лікування. Кількісний метод ПЛР з детекцією результатів у режимі реального часу (RT-PCR) дозволяє проводити кількісний аналіз умовно-патогенної мікролори урогенітального тракту, що є принципово новим підходом ри дослідженні біоценозу і проведенні діагностики бактеріальних вагінозів. Переважання у складі біоценозу тих чи інших груп мікроорганізмів (анаероби, аероби, гриби, абсолютні патогени, в тому числі віруси, нормофлора) надає інформацію про необхідність, структуру і об’єм терапевтичних заходів, тобто полегшує прийняття рішення лікарем про призначення оптимальної схеми лікування. Таким чином, основна галузь застосування цієї медичної технологі : оцінка якісного і кількісного складу мікроорганізмів, що складають мікрофлору піхви жінок репродуктивного віку. В тому числі при вагітності.

Мікрофлора урогенітального тракту жінки є одним із складових компонентів складної системи її організму. Її склад та особливості залежать від багатьох факторів:

 • ● гормонального статусу;
 • ● фази циклу;
 • ● імунного статусу;
 • ● використаних засобів контрацепції;
 • ● сексуальної активності;
 • ● зміни статевого партнера;
 • ● застосування лікарських препаратів;
 • ● наявності інфекційного процесу.

       Пакетні дослідження «Фемофлор», що проводяться в лабораторії «Гентріс ЛТД» необхідні для:

 • ● виявлення причини і величини порушення нормального співвідношення мікрофлори для призначення ефективного лікування;
 • ● оцінки ефективності результатів лікування;
 • ● оцінки ступеня відновлення нормальної мікрофлори після лікування;

       Кількісний аналіз «Фемофлор» існує в різних форматах, що залежить від кількості мікроорганізмів, доступних для одночасного визначення в одній діагностичній системі а також мети, з якою проводиться це дослідження (таблиця 1).

Табл.1

Можливості

ФЕМОФЛОР-4

ФЕМОФЛОР-8

ФЕМОФЛОР-16

Опис пакетного дослідження

6 показникв + Контроль взяття матеріалу (КВМ) Кількісна оцінка загальної бактеріальної маси (ЗБМ), складу нормофлори, основних анаеробних мікрооранізмів, мікоплазм, дріжджеподібних грибів. Базова оцінка мікрофлори 

9 показників + КВМ

Кількісна оцінка ЗБМ, стану нормофлори, основних факультативно- і облігатно- анаеробних мікроорганізмів, що викликають симптоми запалення, мікоплазм, дріжджеподібних грибів. Розширена оцінка стану мікрофлори.

17 показників + КВМ

Кільксна оцінка ЗБМ, стану нормофлори, широкого переліку етіологічно значущих факультативно- і облігатно-анаеробних мікроорганізмів, мікоплазм, дріжджеподібних грибів. Детальна оцінка стану мікрофлори. 

Основні показання щодо призначення

Симптоми кандидозу піхви, бактеріального запалення піхви. Моніторинг ефективності проведеної терапії, відновлення нормофлори.

Симптоми кандидозу піхви, бактеріального запалення піхви. Моніторинг ефективності проведеної терапії, відновлення нормофлори.

Рецидиви захворюань, повторні звернення, хронізація запалення. Підготовка до гінекологічних операцій, вагітності, екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), уведенню внутрішньо маткових засовіб. Моніторинг ефективності проведеної терапії, відновлення нормофлори.

Особливо відмітимо наявність в лабораторії пакетного дослідження «Фемофлор скрін», який доцільно використовувати при первинному обстеженні жінок із наявністю клінічних проявів, в тому числі бактеріального запалення піхви, або при плануванні вагітності. До пакету входять: 13 показників + КВМ; кількісна оцінка стану нормо флори, загальної бактеріальної маси, анаеробних мікроорганізмів (gardnerella vaginalis+ Prevotella bivia+ Porphiromonas spp.), дріжджеподібних грибів роду кандида, мікоплазм у кількісному співвідношенні до загальної бактеріальної маси. 7 основних патогенних мікроорганізмів визначаються якісно: mycoplasma genitalium, Trichomonas vaginalis, Neisseria gonorrhoeae, Сhlamidia trachomatis, герпес 1 і 2 типів окремо, цитомегаловірус.

    Для отримання достовірного результату важливим є правильна підготовка пацієнта до здачі аналізу. Існує певний перелік протипоказань щодо виконання пакетного дослідження «Фемофлор». Всі ці фактори, а також особливості підготовки до проведення аналізу наведені в таблиці 2

ПРОТИПОКАЗАННЯ

ПРАВИЛЬНА ПІДГОТОВКА

Застосування препаратів-інгібіторів ПЛР (ультразвуковий гель, гепарин, хлоргексидин, інші хлорвмістні препарати

Не раніше ніж через 24 години після застосування препарату

Кольпоскопія

Не раніше ніж через 24 -48 годин після

Внутрішньопіхвове УЗО

Не раніше ніж через 24години пісял УЗО

Проведення пацієнткою спринцювання.

Не проводити туалет статевих органів і спринцювання піхви у день обстеження

Застосування пацієнткою тампонів

Не застосовувати у день обстеження

Паціентки після незахищеного та захищеного статевого контакту.

Не вступати у  статеві контакти за 48-72 години до обстеження

Застосування антибактеріальних препаратів.

Не раніше, ніж через 2 тижні після застосування антибактеріальних препаратів

Застосування пробіотиків і еубіотиків

Не раніше,ніж через 2 тижні після застосування препаратів, що містять мікроорганізми

Клінічна інтерпретація результатів визначається конкретною ситуацією, видом і джерелом біологічного матеріалу, представленому для дослідження, і низкою інших факторів. Оцінка результатів аналізу виконується лікуючим лікарем індивідуально в кожному випадку за існуючим алгоритмом, згідно виробника тест-систем.

Лабораторні дослідження

Лабораторні дослідження – обов’язкова частина медичного обстеження. Без результатів аналізів, визначення причини захворювання практично неможливе.

При виконанні досліджень ми використовуємо тільки високоякісні реактиви та сучасні методики.  Все це є запорукою отримання достовірного і точного результату.  Наша лабораторія пропонує значний перелік досліджень, що надають можливість пацієнтам об’єктивно оцінити стан свого здоров’я.  Від інших існуючих лабораторій нас вигідно відрізняє місцеве розташування, швидкість і якість проведення аналізів, індивідуальний підхід до кожного клієнта – дорослого і дитини, готовність йти назустріч  в питаннях термінів виконання і вартості досліджень.  Ми відносимося із турботою до кожного пацієнта, прагнемо до надання послуг такої якості, щоб у кожного з них виникало бажання рекомендувати нашу лабораторію своїм близьким і знайомим. В «Гентріс ЛТД» працює згуртований колектив висококваліфікованих фахівців, серед яких два доктори наук; досвідчені лаборанти із 15-ти річним стажем, що постійно оновлюють свої знання і навички, проходять державні і міжнародні стажування.  Достовірні і якісні результати лабораторних досліджень забезпечуються наявністю сучасного високотехнологічного обладнання, дотриманням вимог існуючої ліцензії і лабораторної акредитації. «Гентріс ЛТД» - це відповідальність і впевненість у результаті, дбайливе ставлення до кожного пацієнта.  Завжди працюємо з турботою про Ваше здоров’я.  Дякуємо, що довіряєте нам найцінніше!

Наші партнери

doctor

Контакти

mapвул.О.Бідного, 2. Полтава. 36000

map+38(0532) 57-12-73

map+38(066) 877-24-88

Ми на карті