http://www.zoofirma.ru/

Заказ обратного звонка

Нажаль, зараз не робочий час. Залиште свій номер телефону. Ми зателефонуюмо Вам у зручний для Вас час!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

У відповідності з національними і міжнародними рекомендаціями щодо профілактики і лікування рака шийки матки (РШМ), сучасним і точним критерієм діагностики папіломавірусних інфекцій є диференціація типів вірусу за ступенем онкогенності та їх кількісне визначення у біологічному матеріалі. Якісне визначення загально видового ДНК фрагменту (HPV spp.), в окремих випадках,

може приводити до ідентифікації непатогенних форм вірусу та вірусоносійства, що не асоційоване із клінічними проявами. Тому,  з 21.05.18 в лабораторії ТОВ «Гентріс ЛТД» замість діагностичної позиції №16 «ДНК вірусу папіломи людини ( HPVspp ) визначення загальновидового ДНК фрагменту, скринінг» пропонується пакетне дослідження «HPV Квант-4» (кількісне визначення чотирьох підтипів вірусу папіломи: 6,11, 16, 18 + контроль взяття матеріалу (КВМ), прайсова ціна – 190 грн) що надає можливість оцінити ризик розвитку неоплазії і диференціювати персистенцію вірусу від випадків нового зараження. Окрім цього:

  • Визначити тактику ведення пацієнта;
  • Проводити динамічне спостереження;
  • Оцінювати ефективність призначеного лікування;

Увага!! Клінічно значуща концентрація вірусу складає не менш, ніж 103 копій ДНК HPV на 105 клітин людини (при коректному заборі матеріалу), що характеризує високий рівень інфікування і може призвести до розвитку неоплазії шийки матки.

Лабораторні дослідження

Лабораторні дослідження – обов’язкова частина медичного обстеження. Без результатів аналізів, визначення причини захворювання практично неможливе.

При виконанні досліджень ми використовуємо тільки високоякісні реактиви та сучасні методики.  Все це є запорукою отримання достовірного і точного результату.  Наша лабораторія пропонує значний перелік досліджень, що надають можливість пацієнтам об’єктивно оцінити стан свого здоров’я.  Від інших існуючих лабораторій нас вигідно відрізняє місцеве розташування, швидкість і якість проведення аналізів, індивідуальний підхід до кожного клієнта – дорослого і дитини, готовність йти назустріч  в питаннях термінів виконання і вартості досліджень.  Ми відносимося із турботою до кожного пацієнта, прагнемо до надання послуг такої якості, щоб у кожного з них виникало бажання рекомендувати нашу лабораторію своїм близьким і знайомим. В «Гентріс ЛТД» працює згуртований колектив висококваліфікованих фахівців, серед яких два доктори наук; досвідчені лаборанти із 15-ти річним стажем, що постійно оновлюють свої знання і навички, проходять державні і міжнародні стажування.  Достовірні і якісні результати лабораторних досліджень забезпечуються наявністю сучасного високотехнологічного обладнання, дотриманням вимог існуючої ліцензії і лабораторної акредитації. «Гентріс ЛТД» - це відповідальність і впевненість у результаті, дбайливе ставлення до кожного пацієнта.  Завжди працюємо з турботою про Ваше здоров’я.  Дякуємо, що довіряєте нам найцінніше!

Наші партнери

doctor

Контакти

mapвул.О.Бідного, 2. Полтава. 36000

map+38(0532) 57-12-73

map+38(066) 877-24-88

Ми на карті