http://www.zoofirma.ru/

Заказ обратного звонка

Нажаль, зараз не робочий час. Залиште свій номер телефону. Ми зателефонуюмо Вам у зручний для Вас час!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Підготовка пацієнта до здачі крові.

Загальні правила підготовки пацієнтів:

- кров забирається суворо натще,до прийому та введення лікарських препаратів і до рентгенівського, ендоскопічного та ультразвукового обстеження;
-препарати, здатні істотно вплинути на результати дослідження, повинні бути попередньо відмінені, крім випадків контролю за лікуванням даним препаратом;
- кров для дослідження на речовини, концентрація яких у крові змінюється циклічно, повинна забиратися в суворій відповідності з фізіологічними циклами. Наприклад, концентрація ФСГ і ЛГ визначається на 5-7 день менструального цикла.

Просимо дотримуватися даних рекомендацій для підвищення точності дослідження. Надіємося, що вони допоможуть вам правильно підготуватись до дослідження та отримати надійні результати.
Ряд аналізів роблять натще. Наприклад, біохімічні (глюкоза, холестерин, білірубін та ін.) Та серологічні тести (сифіліс, гепатит В), гормони (ТТГ, паратгормон) та ін. "Натще" - це коли між останнім прийомом їжі та взяттям крові проходить не менше 4 г. (бажано - не менше 8 г.). Сік, чай, кава, тим більше з цукром, не допускаються. Можно пити воду.
Суворо натще (після 12-годинного голодування) слід здавати кров для визначення параметрів ліпідного профілю: холестерину, ЛПВЩ, ЛПНЩ, тригліцериди. Кров на деякі гормони (ТТГ і паратгормон), а також на залізо здають до 10 ранку.
При заборі венозної крові потрібно виключити фактори, що впливають на результати дослідження: фізична напруга (біг, підйом по сходах), емоційне збудження. Тому, перед процедурою слід перепочити 10 - 15 хвилин, заспокоїтись.
Кров на аналіз здають до початку прийому лікарських препаратів (наприклад, антибактеріальных і хіміотерапевтичних) або не раніше ніж через 10 - 14 днів після їх відміни. Виключення складають випадки, коли хочуть дослідити концентрацію ліків у крові. Якщо ви приймаєте ліки, обов'язково попередьте про це лікаря. Якщо паціенту проводилося переливання крові, дослідження необхідно відкласти на кілька днів.
Кров не слід здавати після рентгенографії, ректального дослідження або фізіотерапевтичних процедур.
При гормональних дослідженнях у жінок репродуктивного віку (приблизно з 12 - 13 років і до настання клімактеричного періоду) на результати впливають фізіологічні фактори, пов'язані з стадією менструального циклу. Тому при підготовці до обстеження на гормони ФСГ, ЛГ, пролактин, естріол, естрадіол, прогестерон слід вказати фазу цикла. При проведенні дослідження на статеві гормони слід дотримуватися рекомендацій вашого лікаря .

При виконанні досліджень на наявність інфекцій слід враховувати, що залежно від періоду інфікування та стану імунної системи у будь-якого пацієнта може бути негативний результат. Але тим не менше негативний результат повністю не виключає інфекції. У сумнівних випадках рекомендується проводити повторний аналіз.

1. Підготовка до забору крові на гормональні дослідження.

1.1. ТЗ вільний, ТЗ загальний, Т4 (тироксин загальний), Т4 вільний, ТТГ.
Рівень цих гормонів потрібно перевіряти натще, для виключення порушень функцій щитовидної залози. Здається в будь-який день менструального цикла. Перед взяттям крові пацієнт повинен знаходитися в стані спокою близько 30 хвилин.
За 2 - 3 дні до здачі крові на аналіз необхідно запобігти прийому йодовмістних препаратів та обмежити фізичні нагрузки .

1.2. Прогестерон
Аналіз проводиться на 22 - 23 день менструального циклу, якщо інші терміни не вказані лікарем. Взяття крові проводиться вранці натще. Можно пити воду.

1.3. Пролактин.
За 1 день виключити статеві зносини і тепловий вплив (сауну), за 1 годину - паління. Оскільки на рівень пролактину великий вплив мають стресові ситуації, бажано виключити фактори, що впливають на результати досліджень: фізичне напруження (біг, підйом по сходах), емоційне збудження. Тому перед процедурою слід відпочити 10 - 15 хвилин, заспокоїтися.

1.4. ЛГ, ФСГ, естрадіол.
Напередодні дослідження виключити фізичні навантаження (спортивні тренування) і куріння. У жінок репродуктивного віку (приблизно з 12 - 13 років і до настання клімактеричного періоду) аналіз проводиться на 6 - 7 день менструального циклу, якщо інші терміни не вказані лікуючим лікарем.

1.5. Вільний тестостерон.
Між останнім прийомом їжі і взяттям крові повинно пройти не менше 8 годин (бажано - не менше 12 годин). Сік, чай, кава (тим більше з цукром) не допускаються. Можна пити воду.

1.6. Соматотропний гормон.
За 3 дня до взяття крові необхідно виключити спортивні тренування. За 1 годину до взяття крові - куріння. Дослідження проводиться натще (через 12 годин після останнього прийому їжі). Пацієнт повинен перебувати в повному спокої протягом 30 хвилин перед взяттям крові.

1.7. ХГЛ, ДГЕА.
Спеціальної підготовки до дослідження не потрібно.

1.8. ПСА.
Аналіз слід проводити до або не раніше ніж після 6 - 7 днів після масажу або пальцевого ректального обстеження простати, трансректального УЗД, біопсії, лазерної терапії, ергометрії, цисто- і колоноскопії, і після будь-яких інших механічних впливів на простату. Важливо враховувати, що підвищення рівня ПСА може бути протягом до 3 тижнів після біопсії, простатектомії або масажу простати. Щоб не допустити помилок визначення вільного і загального імунореактивного ПСА (з розрахунком їх співвідношення) треба проводити одним методом і з однієї проби крові. Подальший моніторинг бажано проводити з використанням того ж методу і бажано в тій же лабораторії.

1.9. С-пептид.
Між останнім прийомом їжі і взяттям крові проходить не менше 8 годин (бажано - не менше 12 годин). Сік, чай, кава (тим більше з цукром) не допускаються. Можна пити воду.

1.10. 17-ОН-прогестерон.
Підготовка до дослідження - за вказівками лікаря (у жінок зазвичай кров для дослідження беруть на 3 - 5 день циклу).

Підготовка до ПЛР-досліджень крові.
Взяття венозної крові проводиться в будь-який час і не залежить від прийому їжі.
Дослідження кліща на наявність кліщових інфекцій ( хвороба Лайма )
Кліща беруть на дослідження в першу добу після контакту (присмоктування) з людиною. Через добу на дослідження приймається тільки венозна кров. Кліщ придатний для дослідження, якщо він непошкоджений, бажано живий, не оброблений побутовими засобами або будь-якими хімічними речовинами.
Для збереження кліща в живому стані до моменту доставки в лабораторію необхідно помістити його в чистий флакон, закритий ватно-марлевою пробкою. У флакон треба помістити шматочок вологої вати. Зберігати флакон в холодильнику, на дверцятах або в нижньому ящику холодильника.
Рекомендації жінкам з підготовки до здачі мазка на ПЛР.
· Не можна здавати дані дослідження в період прийому будь-яких антибіотиків.
· Зазначені дослідження не здаються в період менструації.
· Напередодні візиту в клініку (за 2-3 дні) слід припинити використання будь-яких вагінальних таблеток, кульок, свічок - як лікувальні, так і протизаплідних
· З ранку до взяття мазка не слід підмиватися і спринцюватися.
·

ВАЖЛИВО! Не можна брати мазки на ПЛР після проведення кольпоскопічних проб.

Лабораторні дослідження

Лабораторні дослідження – обов’язкова частина медичного обстеження. Без результатів аналізів, визначення причини захворювання практично неможливе.

При виконанні досліджень ми використовуємо тільки високоякісні реактиви та сучасні методики.  Все це є запорукою отримання достовірного і точного результату.  Наша лабораторія пропонує значний перелік досліджень, що надають можливість пацієнтам об’єктивно оцінити стан свого здоров’я.  Від інших існуючих лабораторій нас вигідно відрізняє місцеве розташування, швидкість і якість проведення аналізів, індивідуальний підхід до кожного клієнта – дорослого і дитини, готовність йти назустріч  в питаннях термінів виконання і вартості досліджень.  Ми відносимося із турботою до кожного пацієнта, прагнемо до надання послуг такої якості, щоб у кожного з них виникало бажання рекомендувати нашу лабораторію своїм близьким і знайомим. В «Гентріс ЛТД» працює згуртований колектив висококваліфікованих фахівців, серед яких два доктори наук; досвідчені лаборанти із 15-ти річним стажем, що постійно оновлюють свої знання і навички, проходять державні і міжнародні стажування.  Достовірні і якісні результати лабораторних досліджень забезпечуються наявністю сучасного високотехнологічного обладнання, дотриманням вимог існуючої ліцензії і лабораторної акредитації. «Гентріс ЛТД» - це відповідальність і впевненість у результаті, дбайливе ставлення до кожного пацієнта.  Завжди працюємо з турботою про Ваше здоров’я.  Дякуємо, що довіряєте нам найцінніше!

Наші партнери

doctor

Контакти

mapвул.О.Бідного, 2. Полтава. 36000

map+38(0532) 57-12-73

map+38(066) 877-24-88

Ми на карті